ChatGPT z pełnym dostępem do sieci. Koniec ze słuchaniem o wiedzy ograniczonej do 2021 roku

ChatGPT z pełnym dostępem do sieci. Koniec ze słuchaniem o wiedzy ograniczonej do 2021 roku

Dla fanów chatbota od OpenAI to rewolucyjna nowina. ChatGPT, który do tej pory operował tylko na wiedzy z czasów sprzed września 2021 roku, teraz będzie w stanie dostarczać najświeższe informacje. Wcześniej można było obejść tę barierę za pomocą wtyczek, ale teraz narzędzie to zostaje w pełni zintegrowane z Internetem.

Firma OpenAI ogłosiła, że ChatGPT został wyposażony w zdolność przeglądania internetu, aby dostarczać aktualne i wiarygodne informacje, wraz z bezpośrednimi linkami do źródeł. Nie ogranicza się już do danych sprzed września 2021 roku.

To prawdziwa rewolucja dla najpopularniejszego narzędzia wykorzystującego sztuczną inteligencję. ChatGPT zyskuje możliwość dostępu do Internetu i dostarcza użytkownikom informacje w czasie rzeczywistym.

ChatGPT z pełnym dostępem do sieci. Koniec ze słuchaniem o wiedzy ograniczonej do 2021 roku 1

ChatGPT będzie teraz na bieżąco

Do tej pory system oparty na sztucznej inteligencji był uczony na danych tylko do września 2021 roku. Dla użytkowników, którzy korzystali z niego w celach kreatywnych, to ograniczenie nie było wielkim problemem. Jednak dla tych, którzy potrzebowali najnowszych informacji, istniała możliwość omijania tego ograniczenia za pomocą wtyczek i rozszerzeń, które pozwalały ChatGPT na dostęp do Internetu podczas generowania odpowiedzi.

Nowa funkcja umożliwi użytkownikom zadawanie chatbotowi pytań na temat bieżących wydarzeń i dostęp do najnowszych wiadomości. Początkowo ta funkcja będzie dostępna tylko dla użytkowników premium, ale OpenAI planuje w przyszłości udostępnić ją wszystkim użytkownikom.

Dodatkowo, OpenAI ogłosiło, że wkrótce ChatGPT będzie mógł prowadzić rozmowy głosowe z użytkownikami oraz reagować na przesyłane zdjęcia i grafiki. Brak dostępu do najnowszych informacji był jednym z ograniczeń tego narzędzia, więc wprowadzenie możliwości przeglądania sieci w czasie rzeczywistym może znacząco zmienić sposób, w jaki ludzie szukają informacji w Internecie. Jest możliwe, że ChatGPT stanie się głównym źródłem najświeższych wiadomości, plotek i aktualnych wydarzeń, przyciągając wiele zapytań, które dotychczas trafiały do tradycyjnych wyszukiwarek i serwisów informacyjnych.

ChatGPT z pełnym dostępem do sieci. Koniec ze słuchaniem o wiedzy ograniczonej do 2021 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę