DMCA

1. Procedura Zgłaszania Naruszeń Praw Autorskich (DMCA)

Witamy na stronie https://chatgptpl.com/, na której szanujemy prawa autorskie innych osób i dążymy do przestrzegania przepisów prawa dotyczących praw autorskich. Niniejsza strona zawiera informacje dotyczące procedury zgłaszania naruszeń praw autorskich zgodnie z ustawą Digital Millennium Copyright Act (DMCA).

2. Zgłaszanie Naruszeń Praw Autorskich

Jeśli uważasz, że treści dostępne na naszej Stronie naruszają Twoje prawa autorskie, prosimy o przesłanie do nas wiadomości zawierającej następujące informacje:

  • Identyfikację dokładnego materiału, który rzekomo narusza Twoje prawa autorskie, wraz z dostatecznie szczegółowym opisem tego materiału.
  • Twoje pełne dane kontaktowe, włączając w to imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.
  • Wyczerpujące informacje, które świadczą o tym, że jesteś właścicielem praw autorskich lub osoba działająca w imieniu właściciela praw autorskich, uprawniająca do zgłoszenia naruszenia.
  • Podpis fizyczny lub elektroniczny właściciela praw autorskich lub osoby uprawnionej do działań w jego imieniu.

Prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej powyższe informacje na adres [email protected].

3. Reakcja na Zgłoszenie

Po otrzymaniu zgłoszenia naruszenia praw autorskich, podejmiemy odpowiednie kroki, w tym usunięcie lub zablokowanie dostępu do materiałów uznanych za naruszające prawa autorskie, zgodnie z obowiązującym prawem.

4. Kontakt

Jeśli masz pytania dotyczące procedury zgłaszania naruszeń praw autorskich lub chcesz zgłosić naruszenie, prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

Dziękujemy za przestrzeganie praw autorskich i współpracę z nami w celu utrzymania zgodności z przepisami prawa.

Przewiń na górę