OpenAI wprowadza ChatGPT w wersji dla przedsiębiorstw

OpenAI wprowadza ChatGPT w wersji dla przedsiębiorstw 1

Rozwiązanie nosi nazwę ChatGPT Enterprise, a jego główną funkcją jest zapewnienie dwukrotnie większej wydajności w porównaniu do standardowego modelu GPT-4. Oznacza to rozszerzenie okna kontekstu do 32 000 tokenów, co przekłada się na około 24 000 słów. Przedstawiciele OpenAI obiecują również zwiększoną ochronę i prywatność, zapewniając, że wszystkie rozmowy z ChatGPT w nowej wersji dla przedsiębiorstw są szyfrowane. OpenAI wprowadza ChatGPT w wersji dla przedsiębiorstw 1

OpenAI dostarcza ChatGPT w wersji dla przedsiębiorstw

ChatGPT Enterprise ma także zapewnić nieograniczony dostęp do zaawansowanej analizy danych, wcześniej znanego jako Interpreter Kodu. Według przedstawicieli OpenAI, ta funkcja pozwala zespołom analizować informacje w ciągu kilku sekund. Firma oferuje również możliwość dostosowania ChatGPT do dowolnej organizacji za pomocą nowych szablonów rozmów i współpracy, a także bezpłatne kredyty API, jeśli chcesz rozbudować OpenAI w pełni dostosowane rozwiązanie dla swojej organizacji.

„Przedstawiamy ChatGPT Enterprise, który oferuje bezpieczeństwo i prywatność na poziomie przedsiębiorstwa, nieograniczony dostęp do szybszego GPT-4, dłuższe okna kontekstu do przetwarzania dłuższych danych wejściowych, zaawansowane możliwości analizy danych, opcje dostosowywania i wiele więcej”, powiedział OpenAI.

OpenAI wprowadza ChatGPT w wersji dla przedsiębiorstw

Funkcje ChatGPT Enterprise do wdrażania na dużą skalę:

  • Konsola administracyjna umożliwiająca zarządzanie użytkownikami zbiorowymi
  • SSO (Single Sign-On)
  • Weryfikacja domeny
  • Panel analizy dla wglądu w wykorzystanie

Jak zapewniają twórcy nowej usługi, rozmowy i dane biznesowe organizacji nie są wykorzystywane do uczenia modeli OpenAI. ChatGPT Enterprise jest zgodny ze standardem SOC 2, a szyfrowanie danych odbywa się podczas ich transmisji (TLS 1.2+) oraz przechowywania (AES 256), podkreślają.

OpenAI wprowadza ChatGPT w wersji dla przedsiębiorstw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę